نتایج جستجو برای عبارت :

برنامه روزانه پسرها

یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب

در کل هر وقت یه پسر برای شما ابراز احساسات کرد، به محض متوجه شدنش، اگه واقعا در شرایط تشکیل رابطه نیستید به هر دلیلی، آب پاکی رو بریزید روی دست اون پسر و بهش بگید نمیشه. اگه دیدید اصرار میکنه یا اذیت میشه، از لیست کانتکهاتون برش دارین.

پسرها خیلی حساس و شکننده هستن. 
یعنی ما دخترا واقعااااااااا قوی هستیم.

اصلا و ابدا هیچیمون نمیشه.
پسرها داغون میشن.
به پسرها سردرد ندیم،
اذیتشون و تحریکشون نکنیم.
احساساتشون رو به بازی نگیریم.

پسرها گناه
چرا علاقه بسیار شدیدی به بعضی پسرها در خودم حس میکنم؟

سلام من پسری 21 ساله هستم. از دوران بلوغ علاقه خیلی کمی نسبت به جنس مخالف دارم.با این که چندین بار موقعیت ارتباط با جنس مخالف (درخواست از طرف مقابل) رو هم داشتم اما هر وقت به ارتباط جنسی فکر می کنم حالت تهوع بهم دست میده. ناگفته نماند که علاقه بسیار شدیدی به بعضی پسرها در خودم حس میکنم که تا الان سرکوبش کردم ولی ادامه این روند برایم ممکن نیست.لطفا راهنمایی کنید
ادامه مطلب
پسرها چگونه عاشق می شوند ؟

احتمالا این سوالی هست که هر دختری از خودش می پرشه و دوست داره بدونه پسرها واقعا چگونه عاشق می شن ؟ و یا اینکه اصلا پسرها عاشق میشن یا نه ؟

معمولا همه فکر می کنن پسرها فقط به دنبال رابطه جنسی با دخترها هستند، این ذهنیت به این دلیل به وجود اومده که یکسری پسرهای بدون شخصیت فقط و فقط نگاه جنسی به دخترها دارن که متاسفانه تعداد این پسرها امروزه خیلی زیاد شده !!

وقتی اغلب پسرها بعد از مدت کوتاهی که از آشنایی شون با دخت
ماجرای رابطه دخترها و پسرها در سایت دیوار
سایت دیوار سایت بسیار خوبی است به شرط آنکه در دام سوءاستفاده گران نیفتیم.در اینجا ماجرای رابطه من و امیر حسین که در سایت دیوار پیام گذاشته بود را برایتان آورده ایم که در ادامه می خوانید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
بهترین برنامه ریزی برای کنکور
برنامه ریزی روزانه برای کنکور

توجه داشته باشید که برای برنامه ریزی روزانه، باید 5 درس را در یک روز در نظر بگیرید.
درس ها را به چند بخش تقسیم کنید و ساعات مطالعه آنها را هفته پخش کنید.
مثلا برای درس زیست 4 روز در نظر بگیرید و در هر روز 2 ساعت مطالعه کنید.
در برنامه ریزی روزانه باید تکالیف خود را نیز مشخص کنید.
هرتعداد تست یا مسئله ای که باید حل شود را در برنامه یادداشت کنید.
منابع و کتاب هایی که مطالعه می کنید را مشخص

به نظر من، مشکل ما ایرانیا،

اینه که

فارغ از جنسیتمون،
اغلب اهل توهمیم.

دخترا توهم اینو دارن که همه پسرها عاشقشونن.

پسرها توهم اینو دارن که همه دخترا عاشقشونن.

و با همین توهمات اشتباه به هم سیگنال میدن.

من خودم همیشه توهمم این بود که پسرهای ایرانی خیلی زیاد بالغن (چندین سال قبل) وقتی به سی سالگی میرسن.

بعدها تصورم عوض شد.

من کلا یه پسر بالغ درست و حسابی بین پسرای بالای سی و خورده ای دیدم و اونم همین مرد هست که میخوام بقیه عمرم رو با
شما اهل برنامه ریزی هستین؟!
مثلا برای رسیدن به اهدافتون یا انجام کارهاتون برنامه ریزی میکنین؟!
آیا دفتر برنامه ریزی دارین؟
که مثلا اهدف سالیانه و ماهانه و روزانه رو بنویسین؟
چقدر به برنامه تون عمل می کنین؟؟
تاثیری تو موفقیتتون داشته؟!
.
این عکسی که براتون میذارم ، عکس دفتر برنامه ریزیه! 
عکس رو خودم گرفتم...
دفتر برنامه ریزی روزانه برای شما
امروزه باتوجه به شلوغی‌های روزمره و ایده‌های مختلفی که هر دقیقه از ذهنمان می‌گذرد لازم است که آن‌ها را منظم کرده و در لیست دفتر برنامه ریزی روزانه خود قرار دهیم.
قطعا اگر شخصی را ببینیم که دفتر برنامه ریزی برای خود دارد به طور ناخودآگاه او را فردی منظم، هدفمند و پرتلاش تر نسبت به سایر افراد جامعه خواهیم دید.
ویژگی های مورد نیاز آن
به نظر شما چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟
سبک بوده و به راحتی قابل حمل باشد.
برنامه ی روزانه ختم قرآن در این پست قرار داده میشه (ثابت)
پست های جدید اون پایین هستن از دست ندین.
برنامه روز اول ماه رمضان (کلیک) - برنامه روز دوم ( یک - دو ) - برنامه روز سوم (کلیک) - برنامه روز چهارم ( یک - دو ) - روز پنجم ( یک - دو ) - روز ششم (کلیک) - روز هفتم ( یک - دو )
سلام
خواهش میکنم آقایون جواب بدن، خواستم نظر پسران رو در مورد این حرف بدونم (فکر میکنم از دکتر هلاکویی باشه) اینکه، عشق بالاترین حد نیاز جنسی نسبت به ی نفرِ ...، این درسته واقعا؟، نظر پسران چیه؟
یعنی وقتی یه پسر میگه عاشق یه دختری شدم یعنی عاشق رابطه جنسی با اون خانوم شده؟، یعنی فکر میکنه اون خانوم میتونه نیاز جنسیش رو برطرف کنه؟، مگه این نیست که میگن پسرها با کسی که عاشقش نیستن هم میتونن رابطه جنسی داشته باشن، پس عشق چه فرقی داره؟
یادمه یه ک
پک روزانه
- خمیردندان، مام، آلوئه لیپس- مجموعه ی سه محصول بی نظیر از دوست داشتنی ترین تولیدات فوراور لیوینگ همراه با تخفیف- پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصولات طبیعی و موث، که در بطور روزانه و مداوم مورد استفاده قرار میگیرند.

ادامه مطلب
هر جامعه ای نقاط قوت و ضعفی داره.
توی جامعه ایران
یه مسئله ای که من میتونم بهش خرده بگیرم
علاوه بر مردسالاری که توی بعضی خانواده ها حاکم هست (باید این خانواده ها دختر داشته باشن تا اینو درک کنن)
مسئله بعدی نگاه به مادر خانواده هست.
با مادر خانواده مثل یه آدم معمولی رفتار نمیشه.
فکر میکنن چون مادر هست (مخصوصا پسرها) و توی موضع ضعف هست و باید ازش محافظت بشه،
پس خیلی وقتها حرفاش حجت هست و حرفاش به حرفای بقیه اعضای خانواده و حتی همسرشون رجحان داره.
ح

معرفی نکاتی جهت افزایش مدیریت ریسک و جلوگیری از وقوع اشتباهات رایج که منجر به ضرر در معاملات می‌شود...
2- از اهداف روزانه استفاده نکنیدبسیاری از معامله‌گران هر از چند گاهی اهداف عملکردی روزانه یا هفتگی برای خود تعیین می‌کنند. چنین رویکردی بسیار خطرناک است و باعث می‌شود شما به سودهای روزانه یا هفتگی فکر کنید. درواقع، تعیین اهداف روزانه فشار زیادی به شما وارد می‌کند و درنتیجه باعث می‌شود شما احساس نیاز به انجام معامله کنید. کوتاه‌مد
روش های جذب پسرها برای ازدواج چیست ؟

1-خودتان را بهتر از آنچه می باشید نشان ندهید :هرگز سعی نکنید خودتان را از آنچه هستید بهتر نشان دهید . اگر به ازدواج با پسری فکر می کنید و همین باعث می شود ناخودآگاه بعضی رفتارهای ساختگی از خود نشان بدهید ، در این مواقع خودتان مچ خودتان را بگیرید و حساب کنید تا کی می توانید به این رفتارهای ساختگی ادامه بدهید . گذشته از این اگر قصد ازدواج با پسری را دارید می بایست او را 20 تا 30 درصد بدتر از چیزی که شناختید تصور
سلام
خیلی وقت ها هستش که بعضی از پسران دوست دارن شماره دختر مورد علاقه شون برای ازدواج رو داشته باشن. آرزو دارند دختره بهشون روی خوش نشون بده. بعضا توی خیابون یا محیط کار یا دانشگاه دنبال شماره دختر مورد علاقه شون هستند، اما اگه شماره طرف رو به دست بیارن نمی تونن بهش زنگ بزنن.
میخوام بفهمم چرا این دسته از پسرها با شرایطی که نوشتم از نزدیک شدن به دختره دوری میکنن، انگار یه چیزی مانع ارتباط بیشتر گرفتن با دختر میشه، اون چیز دقیقا به ویژگی روحی و
سلام 
من یک دختر ۲۲ ساله هستم، دانشجوی ارشدم، در دوران لیسانس تعداد دخترهای کلاس مون خیلی زیاد بود و لازم نبود با پسرها در ارتباط باشم، اما تو دوران ارشد برای انجام پایان نامه لازمه دائم با پسرها هم صحبت باشم، علاوه بر این رشته ی من آزمایشگاهیه و باید دائم تو آزمایشگاه باشم.
راستش خیلی میترسم از پسرها، همه ش میگم نکنه حرکتی انجام بدم که تحریک کننده باشه، نکنه حرفی بزنم که روشون به روم باز بشه، راستش همه ش میترسم پشت سرم حرف های نامربوط بزنن

1-خودتان را بهتر از آنچه می باشید نشان ندهید :هرگز سعی نکنید خودتان را از آنچه هستید بهتر نشان دهید . اگر به ازدواج با پسری فکر می کنید و همین باعث می شود ناخودآگاه بعضی رفتارهای ساختگی از خود نشان بدهید ، در این مواقع خودتان مچ خودتان را بگیرید و حساب کنید تا کی می توانید به این رفتارهای ساختگی ادامه بدهید . گذشته از این اگر قصد ازدواج با پسری را دارید می بایست او را 20 تا 30 درصد بدتر از چیزی که شناختید تصور

برنامه روز اول ماه رمضان (کلیک) - برنامه روز دوم ( یک - دو ) - برنامه روز سوم (کلیک) - برنامه روز چهارم ( یک - دو ) - روز پنجم ( یک - دو ) - روز ششم (کلیک) - روز هفتم ( یک - دو ) - روز هشتم (کلیک) - روز نهم ( یک - دو ) - روز دهم ( یک - دو ) - روز یازدهم (کلیک)
دوستان عزیزم سلام بعد از آموزش نرم افزار های مختلف برنامه ریزی این بار به سراغ آموزش google calendar یکی از برجسته ترین های حال حاضر در زمینه برنامه ریزی روزانه و سالانه میریم.
توی این صفحه در یک ویدیو کامل آموزش این نرم افزار برنامه ریزی کاربردی رو براتون گذاشتم اما میخوام قبل از دیدن ویدیو توضیحاتی هم خدمتتون بدم.
چرا آموزش google calendar ؟
همان طوری که از اسمش هم پیداست این نرم افزار یا اپلیکیشن که در همه سیستم عامل ها هم وجود داره توسط شرکت بزرگ گوگ
سلام
من پسری ۲۷ ساله هستم، راستش از نظر من، بعضی از پسرها (دقت کنید گفتم بعضی) وقتی میگن دخترها سخت گیرن بهونشونه، تو هیچ چیز قانون صد و صفر وجود نداره، صد در صد دخترها سخت گیر نیستن، صد در صد پسرها سخت گیر نیستن، من براتون ۴ مورد رو مثال میزنم؛
خودم ، دوستم ، برادرم با پسر داییم
مثلا پسر داییم ، وقتی سنش زیر ۲۲ بود دنبال ازدواج بود، ولی از ۲۲ تا ۲۶ میگفت من پول ندارم ، باباش میگفت من کمکت میکنم، بعدش هم میگفت دخترها سخت گیرن. با اینکه حداقل پ
فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 99/1/7 , فال فردا شنبه 7 فروردین 99 , فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 7 فروردین 99 , فال روزانه 7 فروردین 99,فال روزانه 7/3/99 , فال امروز شنبه 7 فروردین 99,فال روز 7 فروردین 99,فال روز 7/3/99,فال شنبه 7 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه شنبه 7 فروردین 99,طالع بینی شنبه 99/1/7,طالع بینی 7 فروردین 99,
فال روز پنج شنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه پنجشنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه 7 ف
کلا تا اینجا زندگی کاری به 3 تا نتیجه مهم در زمینه زمانبندی رسیدم:
لیست کل کارهات رو بنویس، بعد روش چندین برنامه بلند مدت و کوتاه مدت بنویس (روزانه - هفتگی - ماهانه)
بدون که قرار نیست اون برنامه رو عینا اجرا کنی!
زمانی که اولش فکر میکنی کلیت کار یک روز یا یک هفته ات میگیره رو ضربدر 2 یا حتی 3 کن

Data Usage Monitor برنامه ای برای مدیریت مصرف اینترنت و نظارت برروی میزان مصرف اینترنت از طریق اتصال های مختلف وای فای، جی پی آر اس و … برای دستگاه های اندرویدی است. این برنامه میزان مصرف روزانه شما را به صورت دقیق نمایش می دهد و این امکان نیز فراهم شده است تا نتوانید روزانه از حجم معینی بیشتر، استفاده نکنید. و میزان مصرف خود را محدود کنید.
ادامه مطلب
سلام
اول از هر چیز بگم معتقدم توی دنیا اون چیزی که انسان ها رو یه جامعه میکنه شباهت هاشون نیست، بلکه درک درستیه که از تفاوت هاشون دارن، (جایی این جمله رو خوندم)، این رو گفتم چون به عقاید مختلف در صورتی که آسیب زا نباشن واسه جامعه احترام قائلم و تک بعدی نیستم.
اما با کمک کردن به همدیگه و به اشتراک تجربیات مون شاید بتونه راهمون رو روشن تر کنه. راستش تو محیطی که من هستم دوستی دختر و پسر رو بد میدونن، حالا به دلایل تعصب بیشتر، البته طبق تبعیضاتی که
در این صفحه گزارش و تصاویر مربوط به کارگاه مدیریت زمان و برنامه ریزی را که در 12 جلسه در حال برگزاری است مشاهده می کنید.این کلاس با ظرفیتی 20 نفره برپا می شود که الحمدالله با گذشت نیمی از آن مورد استقبال شرکت کنندگان واقع شده و تا اینجای کار توانسته اند برنامه هایی برای مدیریت روزانه زندگی خودشان تدوین کنند و از این پس در جلسات باقی مانده بر اجرای عملیاتی این برنامه تمرکز می شود.

ادامه مطلب
ورزش و فعالیت بیشتر در طول روز کاری و در دفتر کار
زیاد نشستن و کم ورزش کردن، برای سلامتی شما مضر است. بنابراین، از روی صندلی بلند شوید و فعالیت های بدنی مثل باشگاه رفتن و یا پیاده روی را، به بخشی از برنامه ی روزانه ی خودتان تبدیل کنید.
شما تمام تلاشتان را می کنید تا زمانی را برای ورزش کردن کنار بگذازید، اما پیدا کردن زمان خالی برای ورزش، کار سختی است. پس چرا وقتی که سر کار هستید، ورزش نکنید؟ 10 روشی که در ادامه ی مقاله، آمده است را در نظر بگیرید ت
به نام خدا
شروع برنامه یک کنکوری از صفر مطلق با هدف روزانه مطالعه 14 ساعت مفید
و رسیدن به هدف شیرین تر از عسل یعنی همون ... (همه در جریانن)

شروع برنامه از 1398/02/15

برنامه روزانه روی وبلاگ مثل گزارش کار روزانه قرار میگیرد
افرادی که میخوان میتونن گزارش کاراشون بفرستن

امید به خدا

فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما به مسیر جدید خود اطمینان ندارید، اما بعید به نظر می‌رسد که حرکت خود را متوقف کرده یا فکر خود را تغییر دهید. شما یک بار که کاری را شروع کنید، با تمام وجود تلاش می‌کنید آن کار را به انتها برسانید. اما استراتژی شما به آن اندازه که پیش بینی کرده‌اید درست عمل نمی‌کند. از چی می‌ترسید؟! بخش مهمی‌ از برنامه‌هایتان را اصلاح کرده و و دوباره تلاش کنید.
ادامه مطلب
برنامه روز اول ماه رمضان (کلیک) - برنامه روز دوم ( یک - دو ) - برنامه روز سوم (کلیک) - برنامه روز چهارم ( یک - دو ) - روز پنجم ( یک - دو ) - روز ششم (کلیک) - روز هفتم ( یک - دو ) - روز هشتم (کلیک) - روز نهم ( یک - دو ) - روز دهم ( یک - دو ) - روز یازدهم (کلیک) - روز دوازدهم ( یک - دو ) - 
سلام
واقعیتش سوالی برام پیش اومده که پسر خوشگل از نظر دختر ها چیه؟، بعضی پسر ها که از نظر ما پسرها به اصطلاح بچه خوشگل هستن، وقتی نظر دخترها رو درباره شون میپرسیم میگن بابا این ها انگار دخترن و جذاب نیستن.
یا مثلا من یه دوست چشم آبی دارم عین هری پاتره!، به بعضی دخترها تو تلگرام نشونش میدم غرق میشن که چقد خوشگله و یه کم بزرگتر بشه چی میشه. بعضی ها هم میگن مرد باید جذاب باشه و این جذاب نیست. خب مگه خوشگلی همون جذابیت نیست؟، اگه خوشگله پس چرا جذاب
خب من همیشه آرزو داشتم که آرشیو سارا رو تا جای نسبتا خوبی بخونم. چون می‌دونی هروقت به طور رندوم می‌رفتم یک ماه خیلی قدیمی رو می‌خوندم کاملا حس می‌کردم هر لحظه ممکنه از خنده خفه شم. و امروز که سعی کردم کمپبل بخونم ولی نتونستم، نشستم و آرشیو سارا رو خوندم بالاخره:)
و فکر می‌کنی چی پیدا کردم؟ این رو. بله! همه پسرهای گروه عین همند:)) یعنی مثلا موقع مصاحبه یک الگو از پسرها می‌ذارن جلوشون و هرکی با اون fit شد همون رو انتخاب می‌کنند و خب محض تنوع هم ک
توزیع روزانه 1500 بسته افطاری ساده در امامزادگان زرند 
 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: در ایام ماه مبارک رمضان روزانه بیش از ۱۵۰۰ بسته افطاری ساده در بین روزه‌داران در محل اماکن متبرکه این شهرستان توزیع می‌شود.
به گزارش ندای زرند ، حجت‌الاسلام ابوالقاسم قادری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند دیروز دوشنبه، ۲۳ اردیبهشت با اشاره به اجرای برنامه‌های طرح ضیافت الهی در جوار اماکن متبرکه این شهرستان گفت: برنامه‌های
هدفهای آموزشی: کلاسهای آمادگی دایم برای مردان تا عضوی از بدنشان به نام مغز را فعال کنند، عضوی که آنان منکر وجود آن هستند. برنامه: 4 واحد اجباریواحد 1 : کلاسهای اجباری1. بیاموزیم چگونه بدون مادرمان زندگی کنیم.(2000 ساعت)
ادامه مطلب
سلام
میخواستم ازتون یه سوال بپرسم لطفا آقایون جواب بدن. 
خیلی وقت ها میشنوم از بعضی ها میگن که من اگه بخوام برم خواستگاری، حتی یه نفر هم نباید تو خانواده دختر معتاد باشه! مثلا اگه شوهر خواهر دختره معتاد باشه یعنی چی؟ (مثلا پدر دختره معتاد باشه ... ولی آدم خوبی باشه... تو شهرشون آبرو داشته باشه...، دستش به دهنش میرسه... وضع مالی متوسط به بالا ...)
دختره خودش پاک، با حجاب، باشخصیت، شاغل، از نظر زیبایی در حد خوب ...، خب آخه آقا پسر خوب، شما میخوای بری دخ
ارتباط با خدا (نماز با توجه، قرائت قرآن) ترک نشود.
دادن داروهای حسنا در اولویت است.
وقت روزانه برای صحبت با همسر (حداقل 10 دقیقه)
وقت روزانه برای بازی با حسنا (حداقل نیم ساعت)
وقت روزانه برای کمک در کارهای خانه (حداقل 10 دقیقه)
داوطلبانی که با قصد پذیرفته شدن در رشته روانشناسی در کنکور روزانه 99 ثبت نام و شرکت کرده اند در برنامه ریزی خود می بایست کلیه فاکتور ها اعم برنامه ریزی دقیق ، منابع کنکور سراسری ، ضرایب دروس امتحانی و آخرین رتبه قبولی روانشناسی روزانه 98 ، آخرین رتبه لازم برای قبولی روانشناسی روزانه  99 را در نظر بگیرند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور مساعدت با متقاضیان رشته روانشناسی اقدام به جمع آوری آخرین رتبه قبولی روانشناسی روزانه ۹۸ نموده و د
داوطلبانی که با قصد پذیرفته شدن در رشته حسابداری در کنکور روزانه 99 ثبت نام و شرکت کرده اند در برنامه ریزی خود می بایست کلیه فاکتور ها اعم برنامه ریزی دقیق ، منابع کنکور سراسری ، ضرایب دروس امتحانی و آخرین رتبه قبولی حسابداری روزانه 98 ، آخرین رتبه لازم برای قبولی حسابداری روزانه 99 را در نظر بگیرند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور مساعدت با متقاضیان رشته حسابداری اقدام به جمع آوری آخرین رتبه قبولی حسابداری روزانه ۹۸ نموده و در اختیار
اگر به صفحه اصلی سایت ملکیما مراجعه کرده باشید، متوجه می شوید تقریبا در میانه صفحه یک نوار آمار از وضعیت جاری وب سایت نمایش داده می شود که شامل سه مقدار مهم آگهی های دریافتی ، آگهی های فعال و میانگین روزانه ثبت آگهی می باشد. اما شاید برای شما سوال باشد که روزانه 24 هزار آگهی چگونه در دسترس شما قرار می گیرند؟
ادامه مطلب

سلام به عزیزان گروه زبان برای 6 هفته برنامه آموزشی برای مهارت های مختلف در نظر گرفته است که به تدریج در وبلاگ قرار میگیرد.لازم است که روزانه برنامه زبان رو در ویلاگ بررسی کنید تا از مطالب جدید مطلع شوید.توجه داشته باشید در طی یک هفته ممکن است مطالب و تمارین جدید اضافه شود.

بنابراین روزی یک بار سر بزنید.انجام تمرینات برای همه دانش آموزان الزامی است.___________________________________________________________برنامه هفته اول:   1/21 تا 1/28با توجه به پایه و سطح زبانی خود
سلام 
دختری 22 ساله هستم، من یه سوالی برام پیش اومده که شاید به نظر احمقانه باشه ولی من این چند وقت اخیر که مجبورم دائما ماسک بزنم به خاطر شیوع کرونا، متوجه تفاوت فاحش برخورد جنس مخالف با خودم نسبت به قبل شدم.
خیلی ساده بخوام بگم این روزها که ماسک میزنم تقریبا دو برابر قبل مورد توجه پسرها هستم از ظاهرم به خصوص چشم و ابروم خیلی تعریف و تمجید میشه نسبت به قبل اصلا به غیر از اون یه جورایی مهربانانه تر باهام برخورد میشه و در کل احساس میکنم جذاب ترم
توجه به تغذیه در این دوران به دلیل  تغییر نیازهای تغذیه ای اهمیت دارد، سالمندانی که اصول تغذیه صحیح را رعایت میکنند کمتر در معرض خطر ابتلا انواع بیماری ها قرار میگیرند و این خود منجر به بعبود کیفیت زندگی آنان میشود.
تحقیقات نشان داده اند افرادی که عمر بیشتری دارند یک سری اصول تغذیه ای را رعایت کرده اند. اصول تغذیه صحیح شامل :
رعایت تعادل
کفایت
تنوع
کنترل انرژی
کالری دریافتی
 روزانه مقادیر مناسب آب و مایعات مینوشند
نوسانات وزنشان کمتر است و
- پیشینه ای از ساعات کاری روزانه
- نمودار لمن : ساعات کار روزانه و جمع خروجی روزانه
- اثرات اضافه کاری روی میزان بیماری
- روند کاهشی زمان کار هفتگی 
- هفنه کاری پنج روزه و چها روزه ،مزیت ها و معایب
- توقف تجدید قوا، مفهوم  و معانی
- انواع توقف های تجدید قوا
فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 99/1/8 , فال فردا جمعه 8 فروردین 99 , فال روزانه جمعه 8 فروردین 99 , فال 8 فروردین 99 , فال روزانه 8 فروردین 99,فال روزانه 8/3/99 , فال امروز جمعه 8 فروردین 99,فال روز 8 فروردین 99,فال روز 8/3/99,فال جمعه 8 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه جمعه 8 فروردین 99,طالع بینی جمعه 99/1/8,طالع بینی 8 فروردین 99,
فال روز جمعه ۸ فروردین 1399
فال روزانه جمعه 8 فروردین 1399
فال روزانه 8 فروردین
در این پست زا غنی فایل پکیج طرح درس روزانه ریاضی نهم بر اساس برنامه درسی ملی را قرار داده ایم. با خرید این فایل شما به طرح درس تمام فصول ریاضی نهم که همگی بر اساس برنامه درسی ملی نوشته شده اند دسرسی خواهید داشت.
لینک خرید و دانلود

فرمت تمامی طرح درس ها ورد و قابل ویرایش می باشد.
[
پکیج طرح درس روزانه ریاضی نهم بر اساس برنامه درسی ملی
شماره پست:۳۶۷٫
تعداد صفحات: ۳۳ سی و سه صفحه.
فرمت فایل: ورد word و قابل ویرایش.
موضوع: پکیج طرح درس های ریاضی نهم تما
شروع کرده‌ام به خواندن کتاب «آداب روزانه» این کتاب روزانه‌ای زندگی ۱۶۱ انسان مهم تاریخ را بررسی می‌کند. راستش توان خواندن ندارم، ضعف می‌کنم از حس ناخوشایندی که از خودم دارم.  من یک دوره‌ی طولانی چنین منظم بودم منتها دوباره ول شدم و این کتاب من را جلوی خودم میگذارد و دچار عذاب وجدانم می‌کند. منتها باید بخوانم و دوباره آن منِ ایده‌آل را شکل دهم.

طرح درس روزانه و سالانه 
طرح درس مهارت های نوشتاری نهم یکی از طرح درس های فارسی پایه نهم با موضوع طرح ... دانلود طرح درس ملی راه رهایی تفکر هشتم یکی از کاملترین طرح درس های رورانه ملی ...

پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2)
پاورپوینت طرح درس مهارت های نوشتاری نهم (2) ... نمونه طرح درس پیام های آسمان پایه هشتم بر اساس عناصر و عرصه ها در طرح درس ملی قیمت: 2,500 تومان. نمونه طرح درس علوم ...

دانلود طرح درس مهارت های نوشتاری پایه نه
زمان آغاز و پایان سفر باید از یک ماه قبل قطعی شده باشد.
محل اقامت و شام و ناهار باید از قبل نهایی شده باشد.
مسیر سفر باید از قبل مشخص شده باشد.
هزینه خرید باید از قبل مشخص شده باشد.
روزانه بیش از 8 ساعت رانندگی برنامه ریزی نشده باشد.
خیلی خوب است هر جا بازارچه ای بود که تولیدات بومی را می فروختند توقف داشته باشیم مثل بازارچه خرمای حاجی آباد یا بازار ماهی خرمشهر
در موارد زیر وا ندهیم : ارتباط با خدا (نماز با توجه و قرآن)، تمیزی و مرتب بودن ماشین، مص
کسب درآمد اینترنتی روزانه حداقل ۱۳۰هزارتومان با تضمین و اثبات
کسب درامدی که تا حالا فکرتون بهش نمی رسید.
داخل سایت رفتید نظرات دوستانی که درباره همین پکیج دادند را ببینید.
صاحب درامد روزانه شوید.روی لینک زیر کلیک کنید و ببینید.
http://asadaramad.4kia.ir/info/417136/کسب-درآمد-اینترنتی-روزانه-حداقل-١٣٠-هزار-تومان/?getppsid=21066
امروز یازدهمین سالی است که پُستِ روزانه‌ی وبلاگم را می‌نویسم. نزدیک به ۵ میلیون کلمه از ۲۰ سال قبل که اولین پُستم را نوشتم. من از سال ۲۰۰۸ تا به امروز حتی یک روز هم وبلاگ‌نویسی روزانه را تعطیل نکرده‌ام.پاداش «وبلاگ‌نویسی روزانه»، خودش است.وبلاگ‌نویسی روزانه، یک فشار درونی برای ادامه‌ی نوشتن در هر روز، بوجود می‌آورد. وبلاگ‌نویسی روزانه، در وهله اول نیازمند متعهد‌ماندن به آن است ولی بعدها، تعهد به تمرین مبدل شده، تمرین نیز عادت می‌شو
خلاصه کتاب فرمول برنامه ریزی نوشته دیمون زاهاریادسبخش یازدهمخلاصه نویسی: سید حسن کاظمینی
در بخش قبلی با چهار قدم از قدم های زاهاریادس برای برنامه ریزی آشنا شدیم. در اینجا بحث را با قدم پنجم پیگیری می کنیم.
قدم ۵ تعداد وظایف را به هفت عدد محدود کنید.
پیشنهاد می کنم تعداد کارهای موجود در برنامه خود را به هفت عدد محدود کنید چرا که این عدد قابل کنترل است.
این هفت وظیفه، وظایفی هستند که بیش از ۱۵ دقیقه طول خواهند کشید و موارد کمتر از ۱۵ دقیقه نیاز
سلام
بعضی از پسرها هستند میان پست میذارن که ما 17 ، 20 ، 50 جا رفتیم خواستگاری، حالا من کار ندارم به این که جواب چی شنیدن !، فقط اینجا برام سوال پیش اومده بود اون آقا پسر چه جوری 17 تا دختر پیدا کرده رفته خواستگاریش ؟
حالا فرضا بگیم خیلی هم سنتی بوده تا روز خواستگاری هم همو ندیدن بالاخره یه اتفاقی پیش اومده که این همه خواستگاری رفته، سوالم از آقا پسرها اینه که لطفا بگید خواستگاری هایی که رفتید دختر رو از کجا و یا چطوری شناختید که رفتید خواستگاری،
من آلام بین کارام پادکست ایده ها از کجا میان استرینگ کست رو گوش کردم و عااالی بود اینم بین این همه ایده که خداروشکر به ذهنم میرسه و فکر کنم جالب بود دونستن علت ایده و اینکه چطور میشه ایده های بیشتری به وجود بیاد و... 
راستی برنامه ریزیم رو به صورت روزانه کشیدم واسه شش هفته مربع مربعی ببینم چطوره. تا الان که خیلی دوسش داشتم(روز اوله). الانم ی محتوا نوشتم میخوام برم قهوه پفی! درست کنم و بعد فیلم وب ببینم. لایسنس انتی ویروسم بعد صد سال خریدم. دیگههه
ویلا لواسان روزانه دارای دو اتاق خواب است. در اتاق خواب این ویلا لواسان مبله یکروزه دو تخت دو نفره قرار دارد . که جمعا 4 نفر در این واحد دارای تخت می باشند. این ویلا لواسان دارای متراژ حدود 600 متر حیاط و 120 متر بنا می باشد. ویلا لواسان روزانه ارزان دارای حیاط و باربیکیو و تراس بزرگ است. از دیگر امکانات ویلا لواسان مبله میتوان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مبلمان، تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. سیستم سرمایش
در محیطی بزرگ شدم که نهایت حرفم با یه پسر سلام و خداحافظی بود. تو کتاب داستان ها از آقا گرگه میگفتن، طوری که ترس رو بهمون تزریق میکرد. حد و حدوداتی لازم بود صحیح، ولی نتونستیم همدیگه رو خوب بشناسیم.
اینکه قبل هر جنسیتی انسان هستیم، اینکه همه مردان هیز، خلافکار ، متجاوز و یا زورگو نیستن و یا همه زن ها آهن پرست، خودنما و یا پی خوشگذرانی! زنان و مردان بزرگ دل و خوب کم نداشتیم و نداریم، هر کی دور و اطراف خودش رو ببینه متوجه میشه! 
من خودم در مورد مرد
نسخه جدید اپلیکیشن نوای رمضان انتشار یافت.
این برنامه ویژه ماه مبارک رمضان طراحی شده و کارکرد زیادی برای این ماه بزرگ دارد.
ویژگی ها: نواهای ویژه ( شامل ربنا، اسما حسنی، دعای سحر، دعای افطار و ...)
بخش ادعیه ( دعاهای روزانه ماه رمضان، دعای صوتی جوشن کبیر ویژه شب قدر و ...)
بخش احکام ( احکام مربوط به روزه داری، بیش از 100 پرسش و پاسخ در رابطه با روزه و ماه رمضان و ...)
ویژگی های نسخه جدید:گالری ماه مبارک رمضان( شامل عکس ها و عکس نوشته های زیبا برای اشترا
سلام دوستان 
من دختری ۲۶ ساله از یه شهر بزرگ هستم که لیسانس پرستاری دارم و طرح میگذرونم، پدرم کارگر و از نظر مالی سطح پایین هستیم ولی در ازدواج من سخت گیری نمی کنم اصلا برام مادیات مهم نیست این دوره پسرها خیلی سخت میگیرن.
من موارد زیادی خواستگار داشتم ولی هیچ کدوم حتی زنگ نزدن جواب بگیرن هر چی هم فکر میکنم میبینم من چه مشکلی دارم برای همین اینجا دارم پیام میذارم که از شما نظرات تون رو بپرسم از نظر ظاهری خوشگل هستم ولی از لحاظ جثه ریزه میزه هست
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
سلام
یه آقا پسری هست که به قصد آشنایی بیشتر با هم ارتباط داریم. وقتی با همدیگه صحبت میکنیم یکسره از کلمه چشم استفاده میکنه و هر چی میگم جوابش چشم هستش. میترسم نکنه کلا آدم ضعیفی باشه. 
البته تا جایی که میشناسمش و دیگران میشناسنش آدم مغروریه، توی خانواده و دوستانش هم کم رو و ظلم پذیر نیست و تا حدودی هم زرنگ و خود متکی هستش ولی به هر حال موقع صحبت کردن با من مدام بهم چشم میگه. 
میخوام بدونم تجربه شما از برخورد با این طور پسرها چی بوده؟، آقایون هم
اجاره سوئیت روزانه اهواز در پادادشهر:
در اتاق خواب این منزل مبله یک تخت دو نفره قرار دارد .
همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.
اجاره خانه روزانه اهواز با امکانات زیر :
مبلمان ، تلویزیون ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز ، اجاق گاز ، یخچال ، ظروف آشپزخانه
سیستم گرمایشی این آپارتمان مبله اهواز بخاری و سرمایشی آن کولر است.
شما با اجاره روزانه آپارتمان مبله اهواز می توانید از امکانات خوب این آپارتمان مبله اهواز
امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!
ادامه مطلب
فال و طالع روزانه چهارشنبه 13 فروردین ماه 99فال روز چهارشنبه 13 فروردین 1399فال روزانه چهارشنبه 13 فروردین 99فال روزانه 13 فروردین 99 | طالع بینی 13 فروردین 1399
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه سیزدهم فروردین ماه 99 فال روزانه سایت 24خبر را بخوانید.

ادامه مطلب
برنامه جدید تنظیم شده Facebook برای کمک به زوجین در کنار هم قرار گرفته استتنظیم شده یک برنامه رسانه اجتماعی است ، اما فقط برای دو نفر در یک رابطه است که می توانند به صورت خصوصی یادداشت ها ، برچسب ها و آهنگ ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.تیم آزمایشی محصولات جدید فیس بوک برنامه ای را با نام تنظیم شده برای کمک به زوجین برای به روز ماندن در کنار یکدیگر راه اندازی کرده اند. اساساً ، این یک بستر رسانه اجتماعی است ، اما فقط برای شما و دیگری مهم است. یا
قیمت بسته های روزانه و هفتگی ایرانسل
در این مطلب قصد داریم تعدادی از بهترین بسته های اینترنت پرسرعت شرکت ایرانسل را به شما عزیزان معرفی کنیم که در بازه زمانی روزانه و هفتگی و البته ساعتی و نامحدود هستند.

نوع بسته
حجم ترافیک
قیمت
کد فعالسازی

روزانه
20 مگابایت
500 تومان

روزانه
25 مگابایت
600 تومان
1#*1*5*555*

روزانه
50 مگابایت
900 تومان
9#*1*5*555*

روزانه
200 مگابایت(150+50 مگابایت آف پیک)
1.200 تومان
6#*1*5*555*

روزانه
250 مگابایت(150+100 مگابایت آف پیک)
1.500 تومان
10#*1*5*555
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
سلام دوست عزیز
خیلیا می پرسن که مگه پسر هم گریه می کنه؟
بله پسرها هم حتی اگه14یا15سالشون هم باشه شک نداشته باشید که از سر بد رفتاری گریه می کنند
نمونش همین خود من
من موقعی که باهام بدرفتاری می کنند و منو درک نمی کنند گریه می کنم
گریه می کنم که چرا کنار اینجور آدما نشستن و منو درک نمی کنن
پس فقط دختر خانوما گریه نمی کنن بلکه پسرا هم گریه می کنن
خیلی خوبه امتحان کنید
(:
❓چگونه  دانش آموزی سخت کوش شویم؟
 کاری که برای یک نفر بسیار ساده است،‌ ممکن است برای فرد دیگری دشوار به‌ نظر برسد. این مهم است که درک کنیم انسان‌ها نقاط قوت و ضعف و محدودیت‌های خاص خود را در کسب توانایی‌های علمی دارند. برای اینکه بتوانید به دانش‌آموزی سخت‌کوش تبدیل شوید و توانایی‌های علمی خود را بهبود بخشید، به‌جای مقایسه‌ی دائمی توانایی خود با دیگران، فاصله‌تان را از هدف بسنجید.عصر جمعه، برای هفته‌ی بعد، برنامه‌ای تنظیم کنید. در

برنامه Hapo توسط تیم پیوت طراحی شده و از تاریخ 30 بهمن 97 روزانه 30 هزار دلار بصورت بیت کوین بین کاربران فعال خودش تقسیم میکند و این پروسه تا سقف یک میلیون دلار ادامه دارد.
کسانی که قبلا با اپلیکیشن پیوت هم کار کردند میدانند که افراد خیلی زیادی توانستند در 4 ماه اولی که از طریق همچنین فرایند مشابهی روزانه 4 بیتکوین بین کاربران تقسیم میشد ، به درآمدهای خیلی خوبی برسند. پس پیشنهاد میکنم تا اتمام این دوره هم تا میتوانید به کسب درآمد از این روش بپردا
کشمش
بنا به ویکی پدیا: کشمش انگور خشک شده است.
مترجم گوگل: کشمش انگور تقریبا خشک شده است.
مریام-وبستر: انگوری از گونه های مختلف است که در زیر نور خورشید یا به وسیله حرارت مصنوعی خشک شده است.
کشمش به انگلیسی Raisin گفته می شود.
مویز
بر طبق گفته ی پزشکان و محققان مصرف روزانه مویز می تواند در جلوگیری به آلزایمر موثر باشد. آن ها پیشنهاد می کنند که روزانه مقداری مویز را در برنامه ی غذایی خود بگنجانیم. به خاطر شیرین موجود در آن، می تواند جایگزین سالم و
نمونه طرح درس روزانه قالب خام برای دوستانی که میخوان طرح درس روزانه طراحی کنند.فایل بصورت ورد و قابل ویرایش هست.

برای دانلود دکمه زیر رو فشار دهید

با اپلیکیشن کرفس دیگر مجبور نیستید غذاهای محبوبتان را حذف کنید. این نرم افزار امکان درست و اندازه مصرف‌کردن غذاها را به روشی علمی، برایتان فراهم می‌کند. با نصب این برنامه می‌توانید به سادگی غذاهای هر وعده و فعالیت‌های روزانه خود را وارد کنید و کل کالری و پروتئین دریافتی روزانه خود را محاسبه کنید.
ادامه مطلب
✅ چند قانون مهم که قبل از انتخاب_رشته باید بدانید ؛
1- انتقال از دروه ی شبانه به روزانه ممنوع میباشد !2- هیچ دانشجویی نمیتواند همزمان در دو رشته یا دو محل ( اعم از دولتی یا غیر دولتی ) تحصیل نماید !3- قبولی در رشته های دوره روزانه باعث محرومیت از پذیرش رشته های این دوره در سال آینده خواهد بود ( یعنی قبول شدی حتما باید بری ، وگرنه از انتخاب رشته ی دوره روزانه سال بعد محروم میشوید ) !4- نقل و انتقال پذیرفته شدگان ظرفیت_مازاد ، فقط بین دانشگاه هایی که دا
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
معرفی برنامه مطالعاتی ویژه داوطلبان کنکور99
کتابهای برنامه مطالعاتی هدفدار:
13کتاب:
فارسی1، دینی1، عربی 1و2، زبان 1و2، ریاضی و آمار (مبحثی)، اقتصاد، فنون1، جامعه1، منطق، فلسفه یازدهم، روانشناسی.⏰روزانه 7ساعت مطالعه؛ تنظیم و چیدمان این 7 ساعت به عهده داوطلب است که متناسب با ویژگی ها و شرایط شخصی باشد.⏪ایستگاه مرور هفتگی: جمعه ها؛ایستگاه های مرور و جبران هرچند درس یکبار تاکید و تمرکز مناسب بر دروس عمومی که متاسفانه اکثر داوطلب های کنکور در تاب
بسم الله الرحمن الرحیمالحمدلله رب العالمیناللهم صل علی محمد و آل محمددر عرصه ها کار زیاد است که انجام بدهیم آنقدر که یکی جای دیگری را پر کند و ما را به سختی می اندازد . تنها #نظم برای سامندهی کار ها چاره ساز است و آنچه که می تواند به انسان نظم دهد ، قرآن وروایات و تدبر در این دو ثقل است . #برنامه_های_روزانه ، #هفتگی، #ماهانه و #سالانه وقتی با قرآن و روایات نظام بگیردجان میگیرد مانند جسمی که در آن روح دمیده می شود و اگر نباشد بی روح است .هر کسی در هر
احتمالا شما هم کار‌های تکراری زیادی را در سیستم عامل ویندوز به طور روزانه انجام می‌دهید و شاید علاقمند باشید که این عملیات به صورت خودکار انجام شوند تا درگیرشان نباشید. جالب است بدانید که بسیاری از این کار‌های کوچک و حوصله سر بر می‌توانند توسط Task Scheduler ویندوز انجام شوند.
در حالی که وظیفه‌ی اصلی Windows Task Scheduler اجرای برنامه‌هایی خاص در زمانی مشخص شده است؛ این برنامه می‌تواند کار‌های زیادی انجام دهد: ارسال ایمیل‌ها، خاموش کردن کامپیوتر، ح
ما در این مطلب سعی داریم که به شما روش هک کردن اپ بونتی را یاد دهیم 
مرحله1:
ابتدا برنامه را از لینک زیر دانلود کنید: 
appboutny
وبعد ان را نصب کنید. سپس در ان ثبت نام کنید وبا ان حداقل 20 امتیاز بگیرید .
مرحله2:با برنامه لاکی پچر از این برنامه {app boutny}  چند کلون بگیرید و انونارو هم نصب کنید وسپس کد دعوتی که در برنامه اول هست رو
 در این کلون ها وارد کنید و با اونا حداقل 1 امتیاز بگیرید. بعد به برنامه اول رفته و امتیاز خودتون مشاهده کنید 

با این روش روزانه
آموزش ۰ تا ۱۰۰ وردپرس – وردپرس چیست؟
امروز قصد داریم تا آموزش ۰ تا ۱۰۰ وردپرس را برای شما قرار بدهیم. در واقع وردپرس WordPress نرم افزاری ساده و راحت است که قابلیت Open Source بودن را داراست.
حال این سوال پیش می آید که Open Source چیست؟
عبارت Open Source به زبان فارسی یعنی متن باز.
در دنیای برنامه نویسی و کد نویسی که روز به روز در حال پیشرفت و بهینه سازی است برخی از نرم افزار ها برای اینکه از دنیای رقابت عقب نمانند در حال به روز رسانی و آپدیت ویژگی های خود هستند. ای
سلام دوستان
من دیشب یه متنی رو نوشتم که امروز بیام اینجا پست کنم، ولی برحسب اتفاق توی نظرات یکی از پست ها به این نظر برخوردم:
"من فکر میکنم با جنس مخالف هایی که اطرافم هستند، با اینکه خوش برخورد هستم، ولی بلد نیستم در طرف طوری حس ایحاد کنم که با من ارتباط عاطفی ایجاد کنه. به قولی: حس خواهرانه ایجاد کردم!"
 این نظر کاملا گویای سوال اولی هست که من می خوام بپرسم.
 من سال آخر دانشگاه هستم تا الان نه از سمت کسی پیشنهادی مبنی بر دوستی دریافت کردم، و نه
نسخه جدید اپلیکیشن نوای رمضان انتشار یافت.
این برنامه ویژه ماه مبارک رمضان طراحی شده و کارکرد زیادی برای این ماه بزرگ دارد.
ویژگی ها: نواهای ویژه ( شامل ربنا، اسما حسنی، دعای سحر، دعای افطار و ...)
بخش ادعیه ( دعاهای روزانه ماه رمضان، دعای صوتی جوشن کبیر ویژه شب قدر و ...)
بخش احکام ( احکام مربوط به روزه داری، بیش از 100 پرسش و پاسخ در رابطه با روزه و ماه رمضان و ...)
ویژگی های نسخه جدید:گالری ماه مبارک رمضان( شامل عکس ها و عکس نوشته های زیبا برای اشترا
ممکن است شما از آن دسته کسانی باشید که تلاش می‌کنید هر روز غذای سالم بخورید و حتما ورزش کنید. اما حفظ سلامتی فقط با تعویض چیزبرگر با سالاد و ۳۰ دقیقه ورزش با اسکی فضایی ممکن نیست. بخشی از سلامتی شما به عادت‌های روزانه‌ای که دارید مربوط است.
ممکن است عادت‌های روزانه شما در روند سلامتتان اختلال ایجاد کنند با این حال شما از آن‌ها آگاه نباشید. در زیر بعضی از عادت‌هایی که ممکن است بر سلامتتان تاثیر داشته باشند را بخوانید.
ادامه مطلب
سلام. 
دختر هستم. 27 ساله، مدتی هست که سوالی فکرم رو مشغول کرده.
من دختر خوب زمان قدیمم. دقیقا همون تعریفی که چندین سال پیش مادر بزرگها از "دختر خوب" داشتن! دختری که سر به زیره ، با پسرهای نامحرم خوش و بش نمی کنه، با پسرهای غریبه ی بیرون خونه حرف نمی زنه ،  شماره به کسی نمیده، سر سنگین و متین و جدیه ... 
نه تنها از لحاظ عرفی ،بلکه از نظر دینی هم مسئله همیشه برام این طوری جا افتاده بوده و هنوزم همین طوره، هیچ وقت درست نمیدونستم پنهانی با یک پسر عشق و
برای تکمیل کردن آرشیو پیوند‌های روزانه وبلاگم، سری زدم به قسمت پیوند‌های روزانه در پنل وبلاگم تا هم آرشیو را تکمیل کنم و هم تاریخ گذشته‌ها را حذف کنم. امّا دو نکته ذهنم را مشغول خود کرد، نکته اول را در پست بعدی می‌گویم، امّا نکته دوم؛ اینکه بلاگر بودن به صرف وبلاگ داشتن نیست. حتی به نوشتن در وبلاگ هم نیست، برای بلاگر شدن باید به کار‌هایی ملزم باشید از جمله پیوند‌های روزانه. البته این که می‌گویم باید به پیوند‌های روزانه ملزم باشید قانون

وقتش را تلف نمی کرد، از وقتی می آمد می دانست امروز چه کتاب هایی باید بخواند و چه مطالبی باید تهیه کند. از قبل برنامه ریزی می کرد و برنامه هایش را می نوشت. از حدود سیزده سالگی دفتر یادداشت روزانه داشت. همیشه در حال خواندن یا نوشتن بود.
راوی: مادر شهید
ملاقات در فکه، زندگی نامه شهید حسن باقری، ص 31
هر تصمیمی که از امروز تا پنج سال بعد زندگیم میگیرم ، نوعی تصمیم برتری خفیف خواهد بود تصمیم های که در جهت قدرت و رشد من باشد.
کارهای کوچک و مثبت روزانه انجام می دهم تا اثر مرکب آن در زندگیم برای من یک موفقیت دائمی به وجود بیاورد.
کارهایی که شروع کردم و در حال انجامش هستم.
1) پس انداز کردن بخشی از درامدم و سرمایه گذاری کردن ان 
2) ورزش و نرمش های روزانه 
3) یادگیری مداوم و روزانه در بخش هایی که مهارت من را بالا می برد
4) فیلم هایی که در حال ساخت ان هستم
سلام خدمت همه ی دوستان
خواهش میکنم جواب این سوالم رو همه با دقت بدید مخصوصا خانم های مذهبی؛
من دانشجوی ترم یک هستم و نوزده سال دارم و آدم مذهبی هستم، من نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه عاشق یک دختر خانمی که همکلاسی من هست و هم سن هم هستیم به احتمال زیاد، و چادری و ظاهرا مذهبی هم هستن شدم، ایشون از همون اولین بار توجه منو جلب کرد، هم سر سنگین و بسیار با وقار هستن و هم چهره ی پاک و معصومی دارند، از همون اول حواسم بود بهش، نه با پسرها شوخی میکرد و صح
اول از همه بگم بهتون که این پست دوم هست که امروز میزارم. اون یکی هم ببینید فکر نکنید همین یه دونه ستاره روشن شده.
دوم از همه جونم براتون بگه که پیوندهای روزانه وبم رو راه انداختم. پست های جذاب شما رو اونجا اضافه می کنم که بقیه ببینن. شما هم پست هایی که از بقیه میزارم رو ببینید.

به نام خدای شنهای طبس

افشاگری جدید: روزانه 20 نفردر ارتش آمریکا خودکشی میکنند! ، در برنامه عصر نادر طالب زاده مطرح شد ، طبق مستندات و گزارشات خود رسانه های غربی و اعتراف رئیس جمهور آمریکا سربازان و کهنه سربازان آمریکا به دلیل مشکلات روحی و روانی حاصل از جنایات خود در عراق و افغانستان و... خود کشی میکنند ، نکته جالب توجه این است.
دانلود و مشاهده آنلاین:
https://www.aparat.com/v/gZs0X
روزانه:ظرفیت محدودی داره و هیچ گونه هزینه ای نداره،فقط هزینه اندکی برای خوابگاه داره
شبانه:همون دانشگاه روزانس و با همون بچه های روزانه درس میخونی  وکلاس داری فقط تفاوتش تو اینه که هزینه بسیار کمی در حد ترمی یک یا دو میلیون تومان پرداخت میکنی،بیشتر رشته های ریاضی و انسانی شبانه دارن و رشته تجربی چون شهریش خیلی گرونه شبانه نداره
مازاد:همون دانشگاه روزانس و با همون بچه های روزانه کلاس میری اما تفاوتش تو اینه که هر ترم حدود سه تا پنج میلیون ش
تنیس روی میز )1 - پایگاه کتاب های درسی
متون درسی رشته تربیت بدنی گروه تحصیلی علوم ورزشی، زمینه خدمات . برنامه ریزی و ... فصل دوم : آشنایی با وسایل و تجهیزات تنیس روی میز ................ خصوصیات راکت . ... چنین استنباط شد که کلمه ی پینگ پنگ برای یک ورزش سازمان. یافته ی عمومی ...

نمونه طرح درس روزانه برای رشته ورزشی پینگ پنگ
طرح درس یک جلسه درس تربیت بدنی رشته ورزشی تنیس روی میز ... 5- با انواع خطا های سرویس آشنا شده و بتوانند سرویس ساده را بدون خطا
فال روزانه -1398

ماه تولد
فال روزانه -یکشنبه 21 بهمن 1397

فال روز متولدین فروردین: امروز گرفتگی کامل ماه در پنجمین خانه از
"احساسات عاشقانه" شما اتفاق افتاده است. اگر شما دارید تحت تاثیر عشق پیش
می‌روید باید محتاط و هوشیار باشید زیرا می‌بینید دیگران به دقت شما را زیر
نظر دارند.
ادامه مطلب
سلام
بنده دختری ۲۰ ساله هستم که از مشکل چشم چرونی رنج میبرم. تا 16 سالگی سر به زیر بودم و به نامحرم اصلا نگاه نمیکردم، البته الان هم ظاهرا سربزیرم اما ۱۶ سالم که بود یکی از دوستانم بهم فیلم مستهجن رو معرفی کرد و من از اون موقع چشم و گوشم بازتر شد متاسفانه. و حدودا از همون سن یه تغییراتی در رفتارم به مرور بوجود اومد که الآن حس میکنم کنار گذاشتنش برام سخت شده. 
از زمانی که با فیلم های خاک برسری آشنا شدم عفت نگاهم از بین رفته. حتی هنوزم هر دو سه ماه ی
1-گوشت گاوگوشت گاو مانند همه گوشت ها منبع خوبی از ریبوفلاوین است. 85 گرم استیک تندیلین کبابی 24 درصد از ارزش روزانه (DV) ویتامین B را تأمین می کند. با این حال گوشت جگر گاو حتی یک گزینه بهتر است، زیرا 85 گرم گوشت جگر ۱۷۱ درصد از ارزش روزانه ریبوفلاوین را تأمین می کند.
2- جوجهگوشت تیره مرغ (پاها) حاوی ریبوفلاوین بیش تری نسبت به سینه مرغ است. اگر 85 گرم گوشت تیره مرغ پخته شده میل کنید، حدود 11 درصد DV ویتامین B خود را دریافت می کنید. از طرف دیگر، 85 گرم گوشت سین
تنها چیزی که قادره
- بر من فشار عصبی وارد کنه
- کارهای روزانه و برنامه ریزیهامو بهم بریزه
- فکرمو ساعت ها مشغول کنه
- بی حوصله ام کنه
- نشاطمو بگیره
- بی خوابم کنه
- و درکل از همه لحاظ داغونم کنه
گناهه
با یه گناه میتونم به راحتی روز زیبای خودم رو خراب کنم.
استغفرالله ربی و اتوب الیه
خدایا از من بگذر
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
میخوام یه مطلبی رو بگم در خصوص یکی از اصلی ترین علت های سرد شدن پسر ها نسبت به ازدواج
اینی که میگم در خصوص یک نفر نیست، خیلی از پسرها و خیلی از رفقای من این مدلی شدن، حقیقت اینه که یه پسر از دوران رسیدنش به بلوغ دیگه میره تو نخ دخترها، چشم و گوشش کم کم باز میشه و شدیدا پتانسیل عاشق شدن رو داره و در اون زمان شاید به اولین نفری که برخورد کنه و یه ذره چشمش رو بگیره، حتی شاید خوشگل هم نباشه به قولی عاشق بشه و شروع کنه به رویا بافی و در نهایت عاشق بشه.
آموزش ۰ تا ۱۰۰ وردپرس – وردپرس چیست؟
امروز قصد داریم تا آموزش ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت با وردپرس را برای شما قرار بدهیم. در واقع وردپرس WordPress نرم افزاری ساده و راحت است که قابلیت Open Source بودن را داراست.
حال این سوال پیش می آید که Open Source چیست؟
عبارت Open Source به زبان فارسی یعنی متن باز.
در دنیای برنامه نویسی و کد نویسی که روز به روز در حال پیشرفت و بهینه سازی است برخی از نرم افزار ها برای اینکه از دنیای رقابت عقب نمانند در حال به روز رسانی و آپدیت ویژگی های
سلام به دوستان قدیمی و جدید
می خوایم وارد فاز جدید بشیم.
1. برنامه سالانه: با توجه به لیست های جادوییتون برنامه ای که برای سال 97تون دارید رو بنویسید. مشخص کنید می خواید تا آخر سال به کدوم یک از موارد لیستتون برسید. مثلا 10 تا کتاب مشخص رو بخونید، 5 تا فیلم رو ببینید، فلان کلاس رو برید، 500 تا کلمه جدید یاد بگیرید، ... .
2. برنامه ماهانه: خوب حالا با توجه به برنامه سالانتون مشخص کنید توی ماه جاری می خواید به کدوم یک از اونها جامه عمل بپوشونید.مثلا: برای
دوستان عزیز از این به بعد تصادفات استان همدان رو که به شخصه همیشه پیگیری میکنم، اینجا توی صفحه اصلی بارگذاری نمیکنم چون فکر میکنم اونجوری وبلاگ از مسیر خودش که بیشتر جنبه آموزشی داره خارج میشه اما بی خیال تصادفات هم نمیشه بشیم و تصمیم گرفتم لینک تمامی تصادفات رو در پیوندهای روزانه قرار بدم.
فقط یه موضوعی که باهاش مشکل دارم اینه که قسمت پیوندهای روزانه اون پایین وبلاگه و ممکنه مخاطب اصلا اون رو نبینه! کسی راهی سراغ داره که قسمت پیوندهای روز
شما می‌توانید بازار را روی تلفن همراه یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید و روزانه به برنامه‌های جدید ایرانی و خارجی مختلفی دسترسی داشته باشید. در کافه بازار ۲۵ گروه مختلف مانند آموزش، اخبار و مجلات، پز‌شکی، خرید، شخصی‌سازی، کتاب‌ها و مراجع، خرید و … برای برنامه‌ها و گروه‌های مختلفی برای بازی‌ها وجود دارد.
ادامه مطلب
برنامه نماز هایم با زبان های مختلف(انگلیسی-کوردی-فارسی-عربی و..) برای اندروید و مسلمانان اهل سنت در سراسر جهان ساخته شده است.
این برنامه به صورت خودکار موقعیت مکانی شمارا پیدا کرده و به صورت دقیق در اوقات نماز اذان میخواند.
همچنین اوقات اذکار (ذکر های روزانه و هنگام خواب) را هم به شما اطلاع می دهد.
(برای دانلود برنامه روی download کلیک کنید تا به صفحه دانلود منتقل شوید)
شما با اجاره سوئیت مبله روزانه اهواز می توانید از امکانات خوب این خانه یک روزه اهواز استفاده کنید.

با اجاره روزانه آپارتمان اهواز قطع به یقین تجربه ای متفاوت با تمامی واحدهای مبله ای که تاکنون تجربه اقامت در آن را داشته اید خواهید داشت .
اجاره روزانه آپارتمان اهواز بسیار زیبا با موقعیت شهری عالی و امکانات فوق العاده.
واحدی که انواع امتیازها، موقعیت ها و امکانات مختلف را یکجا در اختیار شما قرار میدهد. و امکانات رفاهی آن فوق العاده بالا و ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها